Axel Wallert

Axel Wallert
Axel Wallert
Axel Wallert
Axel Wallert

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): "Sommarnatt Grundsund", signerad och daterad Wallert 1946, olja på duk, ca 38x46 cm

450167

2017-03-25