Örsjö bordslampa

Örsjö bordslampa
Örsjö bordslampa
Örsjö bordslampa
Örsjö bordslampa
Örsjö bordslampa
Örsjö bordslampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRSJÖ, bordslampa, 1970-tal, engelsk stil, i förgylld metall med grön skärm, tre glödlampshållare, höjd ca 80, diameter 42 cm

Visst slitage

450175

2017-03-25