Mansporträtt oljemålning
2017-03-25
450190
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Lars Montén, olja på duk, ca 71x59 cm
Smärre ytskador