Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHOKLADKANNA, silver, Henri Lapeyre (1895-1923), Frankrike, höjd ca 22 cm, vikt ca 587 cm
Smärre bucklor och repor. Skada vid handtagets fäste
450192
2017-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här