Svensk historia, 60 vol.

Svensk historia, 60 vol.
Svensk historia, 60 vol.
Svensk historia, 60 vol.
Svensk historia, 60 vol.

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSK HISTORIA (60). Bland annat: VOLTAIRE. Histoire de Charles XII. Roi de Suede. Geneve, 1760, STIERNMAN. Konung Johan den III:des chrönika... Stockholm, 1745, CATTEAU-CALLEVILLE. Histoire de Christiona, reine de Suède... I-II. Paris, 1815.

Inalles 60 titlar från 1700-1900-tal. Blandat skick Defekter och skador kan förekomma, ävensom lösdelar. Ej kollationerade.

Ej kollationerade. Vänligen, läs beskrivningen!

450211

2017-03-29