Agnes Cleve olja

Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja
Agnes Cleve olja

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AGNES CLEVE (1875-1951): Kvinna vid fönstret, signerad och daterad A. Cleve 1912-21, olja på duk, 83,5x57 cm

450222

2017-03-26