Henri Matisse affisch

Henri Matisse affisch
Henri Matisse affisch

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, Musée National d´Art Moderne, 1956, affisch tryckt i färglitografi av Mourlot, 72x51,5 cm, oramad

skador

450238

2017-03-25