Marc Chagall affisch

Marc Chagall affisch
Marc Chagall affisch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARC CHAGALL, Windows for Jerusalem, 1961, affisch tryckt i färglitografi av Mourlot, 80x52 cm, oramad

Skador

450244

2017-03-25