Nils Nilsson Skum
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1900 års bilder, blyerts och krita ca 26x35 cm, Egenhändigt skrivet och signerat papper medföljer
Kuntoraportti
450252
Päivämäärä:
2017-03-26