Nils Nilsson Skum

Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1900 års bilder, blyerts och krita ca 26x35 cm, Egenhändigt skrivet och signerat papper medföljer

Kuntoraportti

450252

Päivämäärä:

2017-03-26