Lennart Roupe

Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Skeppsbron, Stockholm, signerad och daterad L. Roupe -78, olja på duk, ca 54x74 cm

450259

2017-03-25