Brickbord Spisani

Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani
Brickbord Spisani

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKBORD, akryl, märkt "Spisani, Stellata ferrara,Handmade Italy", rödtonat lös bricka på benställning, inköpt på Firma Svenskt Tenn Stockholm, höjd ca 40, 60x45 cm

Brukslitage, mindre repor

450268

2017-03-25