Brickbord Spisani
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRICKBORD, akryl, märkt "Spisani, Stellata ferrara,Handmade Italy", rödtonat lös bricka på benställning, inköpt på Firma Svenskt Tenn Stockholm, höjd ca 40, 60x45 cm
Brukslitage, mindre repor
450268
2017-03-25