Emil Gies

Emil Gies
Emil Gies
Emil Gies
Emil Gies
Emil Gies
Emil Gies

Klubbat för:

Osåld

15 000 SEK

EMIL GIES (1872-?): Flicka i grönska, signerad och daterad -94, olja på duk, ca 80x53 cm

450269

2017-03-25