Skåp 1930-tal
2017-03-26
450388
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1930-tal, ek och björk, skuren dekor på dörrarna, svarvade pelare, invändigt med justerbara hyllor, draghandtag av patinerad mässing, höjd 167, 154x56 cm, nyckel finns
Slitage