Spegel med konsolbord empirestil
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-tal, empirestil, förgylld, fasettslipat glas, bord med stenskiva, dekor av gripar, spegelns mått 196x89, bordets mått höjd 55, 88x42 cm
Smärre slitage och mindre skador
450392
2017-03-26