Spegel med konsolbord empirestil

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-tal, empirestil, förgylld, fasettslipat glas, bord med stenskiva, dekor av gripar, spegelns mått 196x89, bordets mått höjd 55, 88x42 cm

Smärre slitage och mindre skador

450392

2017-03-26