Jacopo Bassano hans efterföljare oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JACOPO BASSANO (1700-tal) hans efterföljare, familjeidyll med nyfödd, olja på duk, ca 60x77 cm

Färgborfall och ytskador

450398

2017-03-26