Urna med lock lergods

Urna med lock lergods
Urna med lock lergods
Urna med lock lergods
Urna med lock lergods
Urna med lock lergods
Urna med lock lergods

Klubbat för:

5 600 SEK

2 000 SEK

URNA med LOCK, jugend, lergods, dekor i underglasyr i form av blåstång, signerad och daterad Finland EA 1906, höjd ca 28 cm

450412

2017-03-26