Marc Chagall Tema

Marc Chagall Tema
Marc Chagall Tema

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): efter, Le Coq, 1952, utförd av Charles Sorlier, signerad i trycket samt numrerad i blyerts 6/150- II, färglitografi, 26 x 20 cm

LITTERATUR: Sorlier (CS) 5

Ej examinerad ur ram, gulnad blad

450413

2017-03-26