Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FARTYGSMODELL, 1900-tal, 3-mastad, "Maj", bemålad, på stativ, handgjord, total längd ca 85 cm, höjd 68 cm
Skador
450414
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här