Fartygsmodell 3-mastad

Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad
Fartygsmodell 3-mastad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-tal, 3-mastad, "Maj", bemålad, på stativ, handgjord, total längd ca 85 cm, höjd 68 cm

Skador

450414

2017-03-26