Erik Hallström oljemålning

Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Norrmälarstrand och Långholmsvarvet i förgrunden", signerad och daterad E Hallström 1931, olja på pannå, ca 25x31 cm

450422

2017-03-26