Marc Chagall utställningsplanch

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot Fondation Maeght, 2000 ex, ca 85x55 cm

Sorlier S. 52-53

Ej exampinerad ur ram

450426

2017-03-26