Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), "Le profil bleu", färglitografi, 1967, osignerad, Mourlot 476, tryckt hos Mourlot Fondation Maeght, 2000 ex, ca 85x55 cm
Sorlier S. 52-53
Ej exampinerad ur ram
450426
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här