Salongsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

7 000 SEK

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, omkring 1900, träskuren dekor, förgylld, bestånde av badkarsoffa, 2 karmstolar, 2 stolar, bankett, soffans längd ca 200, sitthöjd 45 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

ytskador, slitage, kläddsel med omfattande skador

450438

2017-03-26