Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, stål, 1950-tal, plexiglas, stålarmband ej original, diameter ca 34 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Repor.
450462
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här