Ytterfoder Dresden

Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden
Ytterfoder Dresden

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, 1900-talets första hälft, med hänklar, Dresden, potpurri, snarlik polykrom blomsterdekor, guld, höjd ca 16 cm, diameter ca 16 cm

Nagg

450489

2017-03-26