Emerik Stenberg oljemålning

Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMERIK STENBERG (1873-1927): Allmogeinteriör, signerad och daterad E Stenberg 1905, olja på duk, ca 41x33 cm

450490

2017-03-26