Altarstakar i skuret trä

Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä
Altarstakar i skuret trä

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

ALTARLJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, 17/1800-tal, barock, förgyllt och bemålat trä, bland annat bladdekor, på tre fötter, höjd ca 71 cm

Slitage och skador, lagningar

450497

2017-03-26