Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
ALTARLJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, 17/1800-tal, barock, förgyllt och bemålat trä, bland annat bladdekor, på tre fötter, höjd ca 71 cm
Slitage och skador, lagningar
450497
2017-03-26