Bo Cronqvist färgetsning

Bo Cronqvist färgetsning
Bo Cronqvist färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO CRONQVIST (född 1948), Segelbåten, signerad Bo Cronqvist 3/75, färgetsning, bladstorlek 26x28 cm

450520

2017-03-26