Ljusstakar Firma Svenkst Tenn

Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn
Ljusstakar Firma Svenkst Tenn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1920-tal, Firma Svenskt Tenn, barockstil, höjd ca 41 cm

Gravyr och bucklor

450521

2017-03-26