Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Vårvinter på varvet", signerad och daterad Tage Hedqvist -52, olja på duk, ca 72x116 cm

450526

2017-03-26