Ingrid Roth färglitografi
2017-03-30
450535
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
INGRID ROTH (född 1958), Kärlekspar i parken, signerad och numrerad 119/290, färglitografi 20x20 cm