John Österlund oljemålning

John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning
John Österlund oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN ÖSTERLUND (1875-1953): Norrländskt landskap, signerad och daterad John Österlund 1904, olja på duk, ca 66x98 cm

450536

2017-03-26