Manfred Flyckt oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MANFRED FLYCKT (1893-1956): Landskapsbild, signerad M Flyckt, daterad a tergo 1949, olja på duk, ca 38x64 cm
Kuntoraportti
450539
Päivämäärä:
2017-03-26