Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANNA KOCKUM, enligt påskrift utförd av henne på 1870-talet och ska föreställer Näsby gård i Botkyrka, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 23x29 cm
Krackelyr
450553
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här