Anna Kockum oljemålning

Anna Kockum oljemålning
Anna Kockum oljemålning
Anna Kockum oljemålning
Anna Kockum oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA KOCKUM, enligt påskrift utförd av henne på 1870-talet och ska föreställer Näsby gård i Botkyrka, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 23x29 cm

Krackelyr

450553

2017-03-26