Broderi 1800-tal

Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal
Broderi 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRODERI, 1800-tal, siden, med motiv av fåglar och blommor, ca 170x215 cm

Hål, skador, uppfodrad senare

450588

2017-03-26