Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRODERI, 1800-tal, siden, med motiv av fåglar och blommor, ca 170x215 cm
Hål, skador, uppfodrad senare
450588
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här