Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och glas, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm

Nagg på kupan, smärre slitage

450591

2017-03-30