Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och glas, kupa i frostat glas, höjd ca 90 cm
Nagg på kupan, smärre slitage
450591
2017-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här