Sven Olof Ehrén

Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (1927-2004): (3) Slussen, Gamla Stan, signerade Sven Olof Ehren -80, provtryck, litografier, bladstorlek 38,5x55 cm vardera

450607

2017-03-26