Marc Tobey färgserigrafi

Marc Tobey färgserigrafi
Marc Tobey färgserigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARC TOBEY (1890-1976): Komposition, signerad och numrerad Tobey XLV/L färgserigrafi tryckt på japanpapper, ca 24x26, bladstorlek 59x45 cm

450610

2017-03-29