Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, 1900-tal, gjutjärn och trä, grön bemålning, sitthöjd ca 45, längd ca 155 cm.
Bruksslitage, senare bemålning.
450641
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här