Salvador Dali
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 290/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
450643
2017-04-06