Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
CYKEL, Husqvarna, 1930/40-tal, sitthöjd, metall, skinnklädd sadel sitthöjd ca 90, total längd 180 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
450644
2017-03-29