Cykel

Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CYKEL, Husqvarna, 1930/40-tal, sitthöjd, metall, skinnklädd sadel sitthöjd ca 90, total längd 180 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

450644

2017-03-29