Hans Walter Sundberg

Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (född 1922):Abstrakt komposition, signerad HWS, olja på duk, ca 121x80 cm

450666

2017-03-29