Portfolio 11 grafiska blad
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HAVET OCH REGNSKOGARNA - Ett bildprojekt för konsthögskolans grafikavdelning, komplett portfölj med elva grafiska blad, signerade och numrerade 34/125, varierande format, omfattar: Jordi Arkö, Rune Claesson, Cecilia Frisendahl, Pian Ganö, Olle Hamngren, Nils-Olof Hedenskog, Ingvar Hurtig, Per-Olof Larsson, Ero Lehtonen, Nils G Stenqvist, Gunborg Westlund
450715
2017-03-29