Portfolio 11 grafiska blad

Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad
Portfolio 11 grafiska blad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAVET OCH REGNSKOGARNA - Ett bildprojekt för konsthögskolans grafikavdelning, komplett portfölj med elva grafiska blad, signerade och numrerade 34/125, varierande format, omfattar: Jordi Arkö, Rune Claesson, Cecilia Frisendahl, Pian Ganö, Olle Hamngren, Nils-Olof Hedenskog, Ingvar Hurtig, Per-Olof Larsson, Ero Lehtonen, Nils G Stenqvist, Gunborg Westlund

450715

2017-03-29