Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, körsbär, runtgående glasväggar, geometrisk hyllinredning, dörrar i kortsidorna, höjd ca 102, 80x30 cm
Visst slitage, ställvis blekning
450728
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här