Sekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SEKRETÄR, med stenskiva, gustaviansk stil, efter Haupt, 1900-tal, fanérad i i olika träslag, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, höjd 120, 102x44 cm, nyckel finns
Stötmärken, smärre fanérbortfall, skiva med smärre nagg, knoppar till invändiga lådor saknas delvis
450734
2017-03-30