Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, med stenskiva, gustaviansk stil, efter Haupt, 1900-tal, fanérad i i olika träslag, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, höjd 120, 102x44 cm, nyckel finns

Stötmärken, smärre fanérbortfall, skiva med smärre nagg, knoppar till invändiga lådor saknas delvis

450734

2017-03-30