Torsten Esbjörnsson blandteknik

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Komposition, signerad och daterad atergo Torsten Esbjörnsson, Örum, Löderup Sverige, blandteknik, ca 56,5x44 cm

450739

2017-03-29