Anders Zoirn etsning

Anders Zoirn etsning
Anders Zoirn etsning
Anders Zoirn etsning
Anders Zoirn etsning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), Gärdesgård, 1913, signerad med blyerts Zorn, signerad och daterad Zorn 1913 i plåten, etsning, 24,9x19,9 cm

LITTERATUR: Asplund 257, Hjert & Hjert 267, 2 état, ZG 257

450744

2017-03-29