Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Ängarna", matta, formgiven 1928, flossa, signerad AB MMF, ca 88x155 cm
Minimalt slitage
450747
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här