Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, rokokostil, tidigt 1900-tal, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 45 cm.
Bruksslitage, klädsel med skador
450759
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här