Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
KLAFFBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, mahogny, låda i ena kortsidan, höjd 76, 86x41-84 cm
Visst slitage, renoverat
450760
2017-03-29