Klaffbord sengustavianskt

Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KLAFFBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal, mahogny, låda i ena kortsidan, höjd 76, 86x41-84 cm

Visst slitage, renoverat

450760

2017-03-29